Kontakt

AS Eesti Kaardikeskus
Mustamäe tee 33
10616 Tallinn Eesti
telefon +372 652 8406
e-mail: ekk@ekk.ee,www.ekk.ee

 

AS Eesti Kaardikeskus nõukogu liikmed

Margit Martinson Keskkonnaministeeriumi juhtkond,ministri asekantsler

margit.martinson@envir.ee,Nõukogu esimees,määratud töötasu: 300€

Ülle Harak Maa-ameti juhtkond, nõunik

ylle.harak@maaamet.ee,Nõukogu liige, määratud töötasu: 200€

Kalle Viks Rahandusministeeriumi riigivara osakond, analüütik,Nõukogu liige, määratud töötasu: 200€

kalle.viks@fin.ee

2012. – 2016. aasta Nõukogu koosseisud ja neile tasutud aastapalgad

Üld-haldus

Marja Talvari  Juhatuse liige 6542 381 marja.talvari@ekk.e

Sulev Jürna Projektijuht 58055596 sulev.jurna@ekk.ee

Mare Mölder Pearaamatupidaja 6527 668 mare.molder@ekk.ee

Ingret Vallner Sekretär-personaljuht 6528 406 ingret.vallner@ekk.ee

Linda Arro Haldustöötaja-arhivaar 6529 511 linda.arro@ekk.ee

 

Kartograafia grupp

Eva Hohensee 665 0743 eva.hohensee@ekk.

Meeli Tinno 665 0738 meeli.tinno@ekk.ee

Margus Klementsov 665 0739 margus.klementsov@ekk.ee

Grete Lepa 665 0740 grete.lepa@ekk.ee

Krõõt Kaldma 665 0742 kroot.orusalu@ekk.ee

Gretelis Liländer 665 0741 gretelis.lilander@ekk.ee

Reet Seier 665 0737 reet.seier@ekk.ee

Ingrid Raudsepp, ingrid.raudsepp@ekk.ee

Monika Tomingas  665 0744 monika.vehlmann@ekk.ee